Hakkımızda

Merkez Geri Dönüşüm

1962 yılında Cağaloğlu'da Hüseyin Yıldız'ın kuruculuğunda toptan kağıt satışı ve hurda (atık) kağıt alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2015 yılında Merkez Geri Dönüşüm San. Tic. ve Ltd. Şirketi olarak ticari faaliyetlerini devam ettirip, kendi sektöründe önemli bir yere gelmiştir. Merkez Geri Dönüşüm, Ataşehir-Ferhatpaşa’da geri dönüşüm fabrikası olarak faaliyet gösterirken aynı zamanda Selvo Kağıt. ve Cilt Malzemeleri Ltd. Şirketi olarak Topkapı-2.Matbaacılar sitesinde değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Görev

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek. Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandırmış bulunmaktayız.

Görüş

Merkez Geri Dönüşüm firması olarak görüşümüz, geri dönüşüm sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak, kalıcı eserler yaratarak başarılı ve kaliteli bir işletme olma özelliğimizi korumaktır. Modern Türkiye için ülke ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.

Amacımız

Vizyonumuz konusunda uzmanlaşmış, kadrosuyla; çağın getirdiği teknolojiyle kendini daima yenileyen; çağdaş işletmecilik anlayışına sahip; yerli ve yabancı tedarikçilerinde, müşterilerinde ortaklık, çerçevesinde, her zaman ve her koşulda güven duyulan; yenilikçi, girişimci, şeffaf, dürüst, eğitime önem veren; stratejik ortaklıklar kurarak iş alanını geliştiren, kendi sektöründe Türkiyenin ve dünyanın önde gelen kurumsallaşmış DÜNYA MARKASI firmalarından birisi olmaktır.

Doğaya Saygı

Atık Malzemelerin hammadde olarak kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi açısından da önemlidir. Hurda kağıdın tekrar kağıt imalatında kullanılması hava kirliliğini %74, Su kirliliğini %35, Su kullanımını %45 azaltabilmektedir. Örneğin bir ton atık kağıdın kağıt hamuruna katılmasıyla 17 ağacın kesilmesi önlenebilmektedir.

 

BİZE ULAŞIN!

Adres

Ferhatpaşa Mahallesi 47. Sk.
No:29/35 34779 
Ataşehir / İstanbul

Telefonlar

0216 661 56 21
0546 960 02 60
0216 661 56 41 (Faks)

© 2015 - 2022 Merkez Geri Dönüşüm - Tüm hakları Saklıdır.

Site Tasarım NJTWEB